رنگ موهای زنانه در 30 رنگ متنوع در برند جدید رویال به سبد کالایی اضافه شدند

رنگ موهای زنانه در 30 رنگ متنوع در برند جدید رویال به سبد کالایی اضافه شدند


رنگ موهای رویال که از بهترین متریال روز دنیا تهیه و تولید شده می توان درباره آنها ادعای این را داشت که کیفیت این محصول قابل رقابت با برندهای مطرح دنیا بوده که 70 درصد مواد اولیه و ترکیبات آن متریال آلمانی و رنگدانه ها، کراتین و کاندیشنر استفاده شده در این محصول، لوون اشتاین آمریکا می باشد.


یکی از مهم ترین ویژگی یک رنگ موی خوب ، کیفیت و سرعت رنگ پذیری آن می باشد، که رنگ موی های رویال در طی 15 الی 25 دقیقه رنگ پذیری آن صورت گرفته و تمامی تارهای مو را پوشش می دهد.


دیگر ویژگی یک رنگ مو با کیفیت وجود مواد نرم کننده در آن می باشد که این امر در رنگ موهای رویال به خوبی رعایت شده و پس از استفاده از این محصول و شستشوی موها به هیچ عنوان موهای شما خشک و شکننده نمی شوند.


رنگ موهای رویال برخلاف رنگ موهای موجود در بازار که پس از چندبار شستشو تغییر رنگ می دهد و رنگ موها به سبزی و یا قرمزی می روند به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد، همچنین درخشنگی رنگ این محصول پس از استفاده بسیار بالا و جذاب می باشد که این هم یکی دیگر از ویژگی های یک رنگ موی با کیفیت می باشد.


وجود کلاژن و کراتین در فرمولاسیون رنگ موی رویال باعث تقویت و نگهداری از موهای شما می شود، همچنین در این محصول از آمونیاک بسیار کمی استفاده شده که باعث عدم آسیب دیدگی موها می شود ،با توجه به وجود چنین ویژگی منحصر به فردی می توان از این محصول چندبار در هفته به راحتی استفاده کرد.


رنگ موهای رویال بر خلاف دیگر رنگ موها از اسانس های معطر در آن استفاده شده که هنگام استفاده و شستشو بوی خوبی نیز می دهد.